Prikazano 1 - 14 od ukupno 14 vijesti. (0.13 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Barcelona nakon jedanaesteraca bolja od Internacionala

vecernji.hr - 26. srpnja 2011.
U prvoj utakmici Audi kupa u Münchenu nogometaši Barcelone pobijedili su brazilski Internacional nakon jedanaesteraca 6:4

Bayern i Barcelona nakon jedanaesteraca u finalu

Nogometaši Bayerna i Barcelone igrat će u finalu Audi kupa u Münchenu. O finalistima su odlučivali jedanaesterci.

Barcelona i Bayern u finalu Audi kupa

sportnet.hr - 27. srpnja 2011.
U finalu Audi kupa, prijateljskog turnira koji se igra u Münchenu, sastat će se Barcelona i Bayern. Katalonski sastav završni dvoboj izborio je protiv brazilskog Internacionala, dok je njemački sastav slavio protiv Milana.

Jedan putnik mrtav, a 21 ozlijeđen u prometnoj nesreći u Njemačkoj

vecernji.hr - 27. srpnja 2011.
Autobus se vraćao u Češku s nogometnog turnira u organizaciji Bayern Münchena.

Bayern u finalu snova protiv Barcelone

dw-world.de - 27. srpnja 2011.
U polufinalu Audi kupa Bayern je pobjedio boljim izvođenjem jedanaesteraca protiv AC Milana i u finalu igra protiv Barcelone koja je također u penalima bila bolja od brazilskog kluba Porto Alegre.

Audi Cup: Bayern i Barcelona finale izborili penalima

nacional.hr - 27. srpnja 2011.
Bayern i Barcelona igrat će u srijedu finale drugog izdanja Audi Cupa, nogometnog turnira četiriju momčadi koji se igra u Münchenu.

''Hajdukova'' Barca pobijedila Bayern 2:0

Nogometaši Barcelone pobijedili su Bayern 2:0 (Alcantara 42' 75') u finalu Audi kupa.

Barca i bez glavnih aduta slomila Bayern

tportal.hr - 28. srpnja 2011.
Iako je daleko od prave forme i bez više od pola igrača iz prvog sastava Barcelona je osvojila jaki turnir u

Posljednji test pred početak sezone: Bayern izgubio od Barcelone

dw-world.de - 28. srpnja 2011.
FC Barcelona bila je za minhenski Bayern u finalu Audi kupa presnažna. I bez Messija, pobjednik Lige prvaka pobjedio je Bavarce sa 2-0. U igri za treće mjesto Porto Alegre je bio bolji od AC Milana.

Thiago dvaput za slavlje Barcelone

sportnet.hr - 28. srpnja 2011.
U finalu prijateljskog turnira pod nazivom Audi Cup Barcelona je nadjačala Bayern, dok je Internacional udarcima s bijele točke uzeo treće mjesto ispred Milana...

Kako je Nesta pokušao skinuti Gomezove gaće

Televizijske kamere zabilježile su jedan smiješan trenutak na Audi cupu koji se igrao u Münchenu i to za vrijeme polufinalne utakmice između Bayerna i

Audi Cup: Alcantara donio naslov Barceloni

nacional.hr - 28. srpnja 2011.
Nogometaši Barcelone pobjednici su drugog izdanja predsezonskog pripremnog turnira koji nosi ime Audi Cup. U finalnom dvoboju igranom na Allianz Areni u Münchenu Barça je s 2-0 savladala domaćina Bayerna s 2-0.

Guardiola: "Thiago je uistinu poseban"

Dva dobra nastupa na Allianz Areni u Münchenu donijela su mladom Barceloninom veznjaku Thiagu Alcantari i pohvale trenera Josepa Guardiole...

Revna američka policajka potjerala Barcelonu s treninga!

vecernji.hr - 29. srpnja 2011.
Nogometaši Barcelone nakon osvajanja Audi kupa u Münchenu otputovali su u Washington gdje će u subotu odigrati prijateljski susret protiv Manchester