Prikazano 1 - 15 od ukupno 15 vijesti. (0.02 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Pobjeda Jensona Buttona na otvaranju sezone

nacional.hr - 18. ožujka 2012.
Velikom nagradom Australije na stazi Albert Park u Melbourneu započela je nova, 63. po redu sezona Svjetskog prvenstva Formule 1. Po 13. put u svojoj karijeri pobijedio je Britanac Jenson Button u McLarenu...

Button otvorio sezonu pobjedom

sportnet.hr - 18. ožujka 2012.
Prva utrka sezone Svjetskog prvenstva Formule 1, nakon niza sjajnih pretjecanja, troboja i četveroboja, spektakularnih sudara, ulaska sigurnosnog auta, ali i kamiona, završena je pobjedom Jensona Buttona, tik ispred Vettela, Hamiltona i Webbera.

Button se najbrže provozao Albert Parkom

glas-slavonije.hr - 19. ožujka 2012.
Velikom nagradom Australije u Melbourneu započela je 63. po redu sezona Svjetskog prvenstva Formule 1. Na stazi Albert Park dominirao je Britanac Jenson Button u McLarenu, koji je u Australiji pobjednički šampanjac otvarao i 2009. i 2010. godine.

Buttonu prvi, Schumiju drugi trening

sportnet.hr - 16. ožujka 2012.
Slobodnim treninzima na VN Australije počela je nova sezona Formule 1. Na rezultate prvog dana znatno je utjecala kiša koja je padala uoči prvog te između prvog i drugog treninga.

Button najbrži na prvom treningu

glasistre.hr - 16. ožujka 2012.
Britanac Jenson Button u McLarenu bio je najbrži u Melbourneu na prvom treningu za VN Australije, prvu utrku ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva koja se održava u nedjelju.

Button najbolji na otvaranju sezone Formule 1!

tportal.hr - 16. ožujka 2012.
Britanac Jenson Button u McLarenu bio je najbrži danas u Melbourneu na prvom treningu za VN Australije

Button i Schumacher najbrži na slobodnim treninzima

nacional.hr - 16. ožujka 2012.
U Albert Parku u Melbourneu su održana prva dva slobodna treninga uoči starta nove sezone Svjetskog prvenstva Formule 1. Na njima je najbolji dojam ostavila legenda ovog sporta, Nijemac Michael Schumacher.

F1: Hamiltonu 'pole', McLaren deklasirao Red Bull

tportal.hr - 17. ožujka 2012.
Lewis Hamilton odvozio je najbrže vrijeme slobodnog treninga dan uoči prve utrke nove sezone Formule 1, na Velikoj nagradi Australije u Melbourneu.

Kvalifikacije: McLaren doninirao, Vettel 6.

vecernji.hr - 17. ožujka 2012.
McLarenova momčad na čelu s Lewisom Hamiltonom najbolje se pripremila za kvalifikacije u Melbourneu te je Britanac osvojio prvo startno mjesto ispred momčadskog kolege Jensona Buttona.

Hamilton najbrži u kvalifikacijama

glasistre.hr - 17. ožujka 2012.
U današnjim kvalifikacijama Formule 1 za VN Australije najbrži je bio britanski vozač Lewis Hamilton (McLaren), dok je drugo mjesto pripalo njegovom momčadskom kolegi Jensonu Buttonu.

Button pobjedom u Melbourneu otvorio novu sezonu

vecernji.hr - 18. ožujka 2012.
Jenson Button (McLaren) pobjednik je prve utrke SP-a u formuli 1 koja se vozila za VN Australije u Melbourneu.

Button otvorio pobjedom

Prva utrka sezone Svjetskog prvenstva Formule 1, nakon niza sjajnih pretjecanja, troboja i četveroboja, spektakularnih sudara, ulaska sigurnosnog auta, ali i kamiona, završena je pobjedom Jensona Buttona , tik ispred Vettela, Hamiltona i Webbera.

VN Australije: Pobjeda Jensonu Buttonu

glasistre.hr - 18. ožujka 2012.
Britanac Jenson Button u McLarenu pobjednik je prve ovosezonske utrke Formule 1 VN Australije koja je u nedjelju viožena u Melbourneu ispred aktualnog svjetskog prvaka Nijemca Sebastiana Vettela.

Button pobjedom otvorio sezonu: Jaki smo!

tportal.hr - 18. ožujka 2012.
Jenson Button bio je oduševljen sjajnim startom u sezonu i svojom trećom pobjedom na Velikoj nagradi Australije u Melbourneu nakon trijumfa 2009. i 2010.

Button: " Safety car najveća briga"

Britanac Jenson Button pobijedio je na prvoj utrci nove sezone. Odmah se prisjetio i 2009. godine, a otkrio je i što ga je najviše zabrinulo na stazi u Melbourneu...