Prikazano 1 - 20 od ukupno 22 vijesti. (0.08 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Samo u Lillehammeru uspješni

glas-slavonije.hr - 24. siječnja 2012.
Rivalitet hrvatskih i francuskih rukometaša traje od prvog službenog nastupa naših rukometaša pod svojom zastavom. Na prvom Europskom prvenstvu u Portugalu pobjedu su ostvarili Francuzi. Kao da se tad "po jutru dan poznao".

Marko Kopljar i 'kauboji' osramotili Francusku

tportal.hr - 24. siječnja 2012.

Kauboji razbili Francusku!

vecernji.hr - 24. siječnja 2012.
Hrvatski rukometaši pobijedili su Francusku 29:22 u drugom susretu drugog kruga EP-a

Marko Kopljar i 'kauboji' razbili Francusku

Hrvatska rukometna reprezentacija sa 29:22 (11:12) pobijedila je svjetske prvake, ali, što je još važnije

EP rukometaša: Briljantni Hrvati u nastavku razbili Francuze!

nacional.hr - 24. siječnja 2012.
Hrvatski rukometaši ostvarili su veliku pobjedu na Europskom prvenstvu u Srbiji. U ogledu 2. kola drugog kruga u skupini II u Novom Sadu, pobijedili su svoje najveće rivale Francuze 29-22 (11-12).

Goluža: "Mudrost, snaga i hrabrost"

sportnet.hr - 24. siječnja 2012.
Hrvatska rukometna reprezentacija stigla je do velike i važne pobjede nad vječnim i najvećim rivalom, Francuskom.

Kopljar: "Borili smo se do zadnjeg daha"

Europsko rukometno prvenstvo u Srbiji ostalo je bez svog europskog prvaka upravo zahvaljujući njegovu vječnom rivalu, rukometnoj reprezentaciji Hrvatske. Nakon zadovoljstva i sreće izbornika Goluže, njih nisu krili ni hrvatski igrači.

Hrvatska - Francuska 29:22

glasistre.hr - 24. siječnja 2012.
Hrvatska muška rukometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine II Europskog prvenstva u Novom Sadu svladala Francusku sa 29-22 (11-12), te stigla nadomak plasmana u polufinale.

Kauboji razbili Francusku, Slovenci nas poslali u polufinale!

Slovenija je pobijedila Mađarsku i tako Hrvatskoj trasirala siguran put u polufinale!

Hvala sosedov - Hrvatska u polufinalu Eura!

Nakon briljantne, gotovo epske, pobjede nad Francuzima (29:22) rukometaši Hrvatske došli su na korak od plasmana u polufinale Eura u Srbiji

Rivera: "S respektom u Beograd"

Španjolska rukometna reprezentacija u drugom je kolu drugog kruga Europskog rukometnog prvenstva u Srbiji stigla do pobjede nad Islandom čime je osigurala svoje mjesto u polufinalu natjecanja.

Neispavani Goluža: Bilo je spektakularno

tportal.hr - 25. siječnja 2012.
Marko Kopljar i ostali hrvatski rukometaši poslali su Francusku kući pobjedom 29:22 u drugom kolu skupine 2 u drugom krugu Europskog prvenstva u

Maskirani huligani sjekirama napali Hrvate!

Nakon veličanstvene pobjede rukometne reprezentacije Hrvatske nad Francuskom - aktualnim olimpijskim

Pobjeda Slovenije, Hrvatska u polufinalu

nacional.hr - 25. siječnja 2012.
Pobjedom slovenskih rukometaša nad Mađarskom 32-30 (14-13) u 2. kolu drugog kruga u skupini II Europskog prvenstva u Srbiji, reprezentacija Hrvatske osigurala je plasman u polufinale.

Uživo: Kauboji protiv Mađara ''odrađuju posao''

vecernji.hr - 25. siječnja 2012.
Od 20 sati kauboji igraju posljednji susret drugog kruga EP-a koji će im odrediti na koga idu u polufinalu.

Uživo: Kauboji gube od Mađara, protiv Srbije u polufinalu

Uživo: Kauboji se muče s Mađarima, protiv Srbije u polufinalu

Kauboji remizirali s Mađarima, protiv Srbije u polufinalu

Goluža: "Hladnih glava protiv Srba"

sportnet.hr - 25. siječnja 2012.
Hrvatska rukometna reprezentacija u posljednjem i ujedno trećem kolu skupine II Europskog rukometnog prvenstva u Srbiji nije uspjela svladati reprezentaciju Mađarske, već je susret u novosadskoj SPENS dvorani završio bez pobjednika.

Igraju prekrasno, ali vrijeme je za Dansku

Reprezentacija Španjolske još je ranije osigurala polufinale europskog prvenstva. Pobjedom nad Slovenijom osigurali su i prvo mjesto u grupi ispred Hrvatske, te u polufinalu idu na Dance...