Prikazano 1 - 7 od ukupno 7 vijesti. (0.06 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Guardiola: "Jedino mi je žao što nismo stigli do Münchena, još osjećam gorak okus"

sportnet.hr - 25. svibnja 2012.
Barcelona u petak igra posljednju utakmicu sezone u finalu Kupa kralja protiv Athletic Bilbaa, a to će ujedno biti i zadnji put da Katalonce s klupe vodi Josep Guardiola koji još uvijek nije prežalio ispadanje u polufinalu Lige prvaka.

Barca u posljednjoj utakmici sezone do prvog trofeja

tportal.hr - 25. svibnja 2012.
U posljednjoj utakmici sezone Barcelona je pobijedila Athletic Bilbao 3:0 u finalu Kupa kralja i tako osvojila svoj prvi trofej u sezoni.

Guardiola se oprostio sa 14 trofeja, Messi okončao sezonu sa 73 gola!

vecernji.hr - 25. svibnja 2012.
Nogometaši Barcelone priredili su veličanstven ispraćaj svome treneru Pepu Guardioli pregazivši u finalu Kraljeva kupa, na stadionu Calderon u Madridu, Athletic iz Bilbaa 3:0 (strijelci Pedro 3. i 20., Messi 25.

Natjecanje u španjolskom nogometu ove sezone završeno je finalnom utakmicom Kupa kralja u kojoj je Barcelona na Vicente Calderonu slavila protiv Athletica iz Bilbaa s 3:0.

Guardiola: "Sljedeće sezone Barcelona će biti još bolja"

sportnet.hr - 26. svibnja 2012.
Barcelona je u petak odigrala posljednju utakmicu sezone, a njen trener Josep Guardiola posljednji je put vodio momčad.

Pique: Guardiola će se vratiti u Barcelonu

vecernji.hr - 26. svibnja 2012.
- Ponosan sam na ove četiri godine s Pepom, hvala mu na svemu što me naučio - kaže Barcin

Pique: Guardiola će se vratiti jednoga dana

nacional.hr - 26. svibnja 2012.
Stoper Barcelone i španjolske nogometne reprezentacije Gerard Pique biranim je riječima govorio o Pepu Guardioli nakon njegove posljednje utakmice na čelu kluba.