Prikazano 1 - 20 od ukupno 41 vijesti. (0.06 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Marseille u Milanu za prvi četvrtfinale od 1993. godine

vecernji.hr - 13. ožujka 2012.
–
U igri s Baselom ne smijemo primiti gol, jer bi nam bilo jako teško postići čak tri pogotka da bismo išli dalje – kaže

Mata: "Napoli je kao finale"

sportnet.hr - 13. ožujka 2012.
Nogometaši Chelseaja pripremaju se za uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka u kojoj će na svom stadionu pokušat nadoknaditi Napolijevu prednost od 3:1 iz prvog susreta.

Inter i Bayern po preokret za četvrtfinale

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka nogometaši Marseillea na domaćem terenu su svladali talijanski Inter 1:0, a istim rezultatom Basel je porazio Bayern.

Inter ispao u sudačkoj nadoknadi

U uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka nogometaši Intera su na svom stadionu dočekali momčad Marseillea. U dvoboju dvije momčadi koje su u jako lošoj formi Inter je poveo u 75.

Još jednom furioznom predstavom na Allianz Areni, drugom u samo nekoliko dana, Bayern je izborio četvrtfinale Lige prvaka.

Bayern samljeo Basel, Gomez zaprijetio i Messiju

tportal.hr - 13. ožujka 2012.
Minhenski Bayern je morao svladati Basel kako bi ušao u četvrtfinale Lige prvaka

Inter protiv Marseillea u infarktnoj završnici ostao bez četvrtfinala

Milito je zabio za vodstvo Intera u 75. minuti, Brandao je izjednačio u 92., a pobjedu crno-plavima donio je Pazzini u šestoj minuti sudačke nadoknade, no bila je to pirova pobjeda.

Bayern i Marseille u četvrtfinalu

glasistre.hr - 13. ožujka 2012.
Bayern i Marseille priključili su se Milanu, Barceloni, Apoelu i Benfici u četvrtfinalu Lige prvaka

Marseille u završnici izbacio Inter iz Lige prvaka

Pobjednici Lige prvaka od prije dvije godine, milanski Inter neće se vratiti na europski tron.

U Gružu uhvatiti zalet za uzvrat

sportnet.hr - 14. ožujka 2012.
U srijedu se igraju prve četvrtfinalne utakmice vaterpolske Lige prvaka, a kako se ždrijeb u Rimu posložio, Hrvatska prvi put na Final Four može poslati sva tri kluba.

Iz Mladosti ističu: Braniči Szegeda pravi su "koljači"

vecernji.hr - 14. ožujka 2012.
SPTV prenosi utakmice Mladosti i Szegeda u 17.45 sati te Primorja i Jadrana (HN) u 20.15 sati, a HTV2 dvoboj Juga i Vasasa u 18.40 sati.

Samo je Dado Pršo bio brz poput Gomeza

tportal.hr - 14. ožujka 2012.
S četiri pogotka unutar samo 24 minute Mario Gomez u utorak je izjednačio rekord koji je od studenog 2003.

Vaterpolo: Primorje CO - Jug

mojtv.hr - 14. ožujka 2012.
17. i 18. ožujka igra se Final Four, završno natjecanje Jadranske Lige na kojem sudjeluju Primorje, Jug, Mladost i Pro Recco. Primorje i Jug ogledati će se u 1. polufinalu.

Gomez: "Nikad neću biti poput Messija

Bayern je u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka deklasirao Basel rezultatom 7:0 i uvjerljivo prošao u četvrtfinale. Junak susreta bio je četverostruki strijelac Mario Gomez, no on je ostao miran na usporedbe s Argentincem.

U Bayernu 'poletjeli': Dajte nam Barcu ili Real

Nogometaši bayerna u četvrtfinale Lige prvaka ušli su na superioran način - deklasiravši Basel u Münchenu sa

Žapcima dva gola prednosti nad Mađarima

Vaterpolisti Mladosti pobijedili su mađarski Szeged 8:6 (1:1, 3:4, 2:0, 2:1) u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. Uzvrat se igra 18. travnja.

Mladost pobjedom otvorila veliki lov vaterpolista

Vaterpolisti Mladosti pobijedili su u Zagrebu mađarski Szeged s 8-6 (1-1, 3-4, 2-0

Mladosti plus dva za uzvrat

Vaterpolisti Mladosti na Savi su u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka pobijedili Szeged 8:6 i napravili velik korak k plasmanu na Final Four .

Jug u velikom plusu

Dubrovački Jug pobijedio je u domaćem bazenu Vasas u prvoj utakmici četvrtfinala Eurolige. Nakon četiri dominantne, ali uzbudljive četvrtine, Dubrovčani na uzvrat nose veliku prednost od 12:8...