Prikazano 1 - 9 od ukupno 9 vijesti. (0.1 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Lutz: Mašića smo pustili jer je bio nezadovoljan

vecernji.hr - 5. siječnja 2013.
U 16. kolu NLB lige Cibona u subotu gostuje u Beogradu kod Partizana (21 sat), dok Cedevita u dvorani II Doma sportova dočekuje Split

Košarkaška bomba u Zagrebu: Split iznenadio Cedevitu!

Košarkaši Splita upisali su u 16. kolu regionalne ABA lige prvu gostujuću pobjedu, svladavši Cedevitu 75:72.

Pipi opet fatalna za Cedevitu

kosarka.hr - 5. siječnja 2013.
U 16. kolu ABA lige Split je po drugi put ove sezone porazio Cedevitu (75:72). Bila je to prva ovosezonska pobjeda Žutih u gostima.

Sjajna partija Nikole Vujčića odvela Split do pobjede protiv Cedevite u Zagrebu!

sportnet.hr - 5. siječnja 2013.
Trebala je 2012. preskočiti u 2013. da bi košarkaši Splita dočekali prvu gostujuću pobjedu u ABA ligi. I to kakvu.

Novi splitski šamar Cedevitinim ambicijama

tportal.hr - 5. siječnja 2013.
Košarkaši Splita kreirali su veliko iznenađenje u 16. kolu regionalne ABA lige. U zagrebačkom su Domu sportova svladali Cedevitu 75:72...

Grobari prekinuli utakmicu Partizana i Cibone

U 16. kolu ABA lige susreli su se Partizan i Cibona, a utakmica je prekinuta na početku druge četvrtine zbog divljanja domaćih

VIDEO Grobari prekinuli utakmicu Partizana i Cibone!

Susret je prekinut u drugoj minuti druge četvrtine kad su huligani počeli bacati pirotehnička sredstava na parket, a nastavljen je kad je policija ispraznila tribinu.