Prikazano 1 - 11 od ukupno 11 vijesti. (0.03 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Naslov prvaka Europe bio bi mi dar za rođendan

glas-slavonije.hr - 28. svibnja 2011.
Ovaj vikend Köln je ponovno rukometno sjedište Europe. U velebnoj Velux areni igra se završni turnir četiri najbolje momčadi rukometne Lige prvaka.

Barcelona prvi finalist rukometne Lige Prvaka

setimes.com - 28. svibnja 2011.
Rukometaši Barcelone prvi su finalisti Lige prvaka nakon što su u prvom dvoboju završnog turnira u Koelnu svladali njemački Rhein-Neckar Loewen s 30:28 (12:12).

Barcelona i Ciudad Real za naslov prvaka

Rukometaši Barcelone i Ciudad Reala finalisti su ovogodišnje Lige prvaka nakon što su u dvobojima završnog turnira u Koelnu svladali njemačke klubove.

Real i Barcelona izbacili Hrvate

tportal.hr - 28. svibnja 2011.

Čupić: Raspali smo se bez Szmala, Vori: Obrana nekako...

vecernji.hr - 28. svibnja 2011.
OU nedjelju će u finalu (18) Lige prvaka rukometaša igrati Ciudad Real i Barcelona, a u borbi za treće mjesto (15.15, HTV 2) HSV i RN Löwen.

Dušebajev: "Vratari opet presudili"

sportnet.hr - 29. svibnja 2011.
U finale rukometne lige prvaka probio se Ciudad Real, koji je nadvladao svoje protivnike, njemački HSV s 28:23.

Pascual: "Obrana prevagnula"

Španjolski prvak Barcelona uspio je pobijediti Rhein Neckar Löwen našeg Ivana Čupića s 30:28 i plasirati se u finale Lige prvaka. Trener španjolskog sastava pohvalio je Nijemce na odličnoj igri.

U Španjolskoj se igra i najbolji klupski rukomet

dw-world.de - 29. svibnja 2011.
Španjolska - Njemačka 2:0. To je rezultat polufinalnih dvoboja europske rukometne Lige prvaka. Barcelona je svladala Rhein-Neckar-Löwen, a Ciudad Real HSV Hamburg.

HSV-u treće mjesto, pet golova Vorija

vecernji.hr - 29. svibnja 2011.
Rukometaši Hamburga pobijedili su Löwen u utakmici za treće mjesto na završnom turniru Lige prvaka u Kölnu.

Barca i u rukometu pokorila Europu

tportal.hr - 29. svibnja 2011.
Dan nakon velikog nogometnog slavlja navijači Barcelone imaju priliku nazdraviti novom europskom naslovu.

Rukometaši Barcelone europski prvaci

nacional.hr - 30. svibnja 2011.
Rukometaši Barcelone po osmi su put osvojili naslov europskog prvaka, oni su u finalu Lige prvaka u Koelnu svladali Ciudad Real sa 27-24 (14-10). Barcelonu su do prvog naslova nakon 2005.