Prikazano 1 - 13 od ukupno 13 vijesti. (0.05 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Pobjeda nad Crnom Gorom vodi do Londona

glas-slavonije.hr - 2. srpnja 2011.
Hrvatske košarkašice večeras u Lodz Areni (20,30 sati) igraju za peto mjesto u Europi, ali i plasman na kvalifikacije za Olimpijske igre u Londonu. Suparnik je Crna Gora koja je borbu za peto mjesto osigurala jučerašnjom pobjedom nad Litvom (68:59).

Košarkašice svladale Crnu Goru 73:59

vecernji.hr - 2. srpnja 2011.
Pobjedom nad Crnom Gorom 73:59 (14:16, 24:19, 17:9, 18:5) hrvatska zenska kosarkaska reprezentacija osvojila je 5. mjesto na EP-u u Poljskoj.

Ispunjen hrvatski olimpijski san!

kosarka.hr - 2. srpnja 2011.
Veliki uspjeh ostvarila je hrvatska ženska košarkaška reprezentacija koja je kompletirala senzaciju osvojivši peto mjesto na Eurobasketu u Poljskoj čime je izborila olimpijske kvalifikacije. U susjedskom obračunu sa 73:59 pala je Crna Gora.

Košarkašice dohvatile olimpijske kvalifikacije

tportal.hr - 2. srpnja 2011.

Hrvatske košarkašice osigurale kvalifikacije za OI

sportnet.hr - 2. srpnja 2011.
Hrvatska košarkaška reprezentacija ostvarila je najveći uspjeh u povijesti plasiravši se u kvalifikacije za Olimpijske igre pobjedom nad Crnom Gorom u izravnom dvoboju za posljednju Olimpijsku vizu.

Hrvatske košarkašice osigurale kvalifikacije za Olimpijske igre

Košarkašice u kvalifikacijama za OI

r-1.hr - 3. srpnja 2011.
Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija osvojila je peto mjesto na Europskom prvenstvu u Poljskoj

EP košarkašica: Hrvatice osigurale olimpijske kvalifikacije

nacional.hr - 3. srpnja 2011.
Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija pobijedila je u srazu za peto mjesto na Europskom prvenstvu u Poljskoj Crnu Goru 73-59 (14-16, 24-19, 17-9, 18-15).

Najbolji plasman košakašica

setimes.com - 3. srpnja 2011.
Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija osvojila je peto mjesto na Europskom prvenstvu u Poljskoj, te je time osigurala nastup na kvalifikacijskom turniru za odlazak na Olimpijske igre u Londonu sljedeće godine.

Ciglar: Idemo u London!

glas-slavonije.hr - 4. srpnja 2011.
Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija je na Europskom prvenstvu u Poljskoj ostvarila povijesni uspjeh.

Za godinu dana slavit ćemo isto tako odlazak u London

vecernji.hr - 4. srpnja 2011.
-
Možemo biti među pet od 12 reprezentacija na kvalifikacijama za OI - smatra Bralić.

"Teže biti peti u Europi nego izboriti OI"

kosarka.hr - 4. srpnja 2011.
Košarkašice su se vratile s Europskog prvenstva s petim mjestom. Osim što su osigurale dodatne kvalifikacije za Olimpijske igre u Londonu, osigurale su i nastup na EuroBasketu 2013.

Bralić: "Imamo nadarenu generaciju"

sportnet.hr - 5. srpnja 2011.
Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija vratila se s Europskog prvenstva iz Poljske na kojem je osvojeno odlično peto mjesto koje vodi u kvalifikacije za Olimpijske igre.