Prikazano 1 - 15 od ukupno 15 vijesti. (0.03 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici

tportal.hr - 29. rujna 2011.
Ovog puta Cibona u sezonu kreće nešto ranije nego uobičajeno. Prije nego što počne regionalna liga

(Ne)moguća misija: Cibona kreće u euroligaške kvalifikacije

vecernji.hr - 29. rujna 2011.
Od danas do nedjelje Cibona u Vilniusu ima priliku da postane jedini klub koji u proteklih 20 godina nije propustio niti jednom Euroligu.

Cibona u 1. kolu pobijedila Cholet sa 77:70

Košarkaši Cibone prošli su prvu prepreku u kvalifikacijama za Euroligu u Vilniusu. Uz sjajnu obranu u posljednjoj četvrtini vukovi su eliminirali francuski Cholet (77:70).

Sjajna obrana Cibone za prolaz u polufinale

kosarka.hr - 29. rujna 2011.
Cibosi su u Vilniusu porazili Cholet 77:70 zahvaljujući odličnoj obrani u drugom poluvremenu. Od 25. do 39. minute nisu primili niti jedan jedini koš iz igre.

Cibona napravila prvi korak

sportnet.hr - 29. rujna 2011.
Košarkaši Cibone proslavili su pobjedu na otvaranju kvalifikacijskog turnira za Euroligu, što se održava u Vilniusu.

Cibona dobila Cholet za polufinale kvalifikacija

U svojoj prvoj natjecateljskoj utakmici u ovoj sezoni izabranici Josipa Vrankovića uspješno su položili ispit protiv francuske momčadi

Cibosi na Rytas, drugi domaćin jedva

Lietuvos Rytas je bez većih poteškoća svladao Budućnost 83:64 te će u subotu u polufinalu euroligaških kvalifikacija u Vilniusu igrati protiv Cibone.

Cibona protiv domaćina

Lietuvos Rytas opravdao je ulogu favorita protiv podgoričke Budućnosti i izborio subotnji susret s Cibonom u polufinalu kvalifikacijskog turnira za Euroligu.

Euroliga, kvalifikacije: Cibona protiv Lietuvos Rytasa u polufinalu

nacional.hr - 30. rujna 2011.
Nakon pobjede nad francuskim Choletom 77-70, košarkaši zagrebačke Cibone saznali su da će im suparnik u polufinalu kvalifikacijskog turnira za Euroligu u Vilniusu biti domaćin Lietuvos Rytas.

Lietuvos je favorit, no pokušat ćemo i njega iznenaditi

vecernji.hr - 1. listopada 2011.
Nakon dobre igre protiv Choleta (77:70), košarkaši Cibone u subotu navečer će pokušati izvesti pothvat. U 2. kolu kvalifikacija za Euroligu u 19.45 u Vilniusu igraju protiv domaćina.

Cibona daleko od iznenađenja

sportnet.hr - 1. listopada 2011.
Košarkaši Cibone nisu uspjeli zaskočiti Lietuvos Rytas u polufinalu kvalifikacijskog turnira za Euroligu u Vilniusu.

Cibona nakon 20 godina propušta Euroligu

tportal.hr - 1. listopada 2011.
Košarkaši Cibone nisu se uspjeli probiti u finale kvalifikacijskog turnira za ulazak u Euroligu u Vilniusu, uspješniji su u polufinalnom dvoboju bili igrači domaćeg Lietuvos Rytasa sa 88:71 (24:17, 17:24, 28:17

Cibona izgubila od Lietuvos Rytasa i ostala bez Eurolige

Košarkaši Cibone ispali su s kvalifikacijskog turnira za Euroligu u Vilniusu, nakon što su izgubili od Lietuvos Rytasa

Cibona nakon 20 godina bez Eurolige

kosarka.hr - 1. listopada 2011.
U polufinalu euroligaških kvalifikacija u Vilniusu, domaći Lietuvos Rytas porazio je Cibonu 88:71 tako da Zagrepčani prvi put nakon sezone 90/91 neće u najelitnijem europskom

Vranković: "Deset minuta nije bilo dovoljno"

Cibona nije uspjela pobijediti Lietuvos Rytas u polufinalu kvalifikacijskog turnira za Euroligu. Naš predstavnik poražen je rezultatom 88:71...