Prikazano 1 - 5 od ukupno 5 vijesti. (0.03 sek.)

Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

SP u vodenim sportovima: Hrvatska dočekala Talijane koji su pobijedili Španjolce

nacional.hr - 26. srpnja 2011.
U posljednjoj četvrtfinalnoj utakmici vaterpolskog turnira na Svjetskom prvenstvu u vodenim sportovima u Šangaju Italija je pobijedila Španjolsku 10-6 (2-1, 3-3, 3-1, 2-1).

Talijani sredili i Srbe te uzeli svjetsko zlato

tportal.hr - 30. srpnja 2011.

Utjeha za dupine: Izgubili smo od prvaka svijeta - Italije

vecernji.hr - 30. srpnja 2011.
Vaterpolisti Italije osvojili su naslov svjetskih prvaka nakon što su nakon produžetaka u finalu pobijedili Srbiju 8:7 (6:6).

Italija treći put na vrhu svijeta

sportnet.hr - 30. srpnja 2011.
Italija je još jednom iznenadila na Svjetskom vaterpolskom prvenstvu u Šangaju te je u finalu nadigrala Srbiju s 8:7 nakon produžetaka. Tragičar utakmice bio je Filipović, kojem je Tempesti obranio dva peterca...

SP u vodenim sportovima: Talijanski vaterpolisti zlatni

nacional.hr - 30. srpnja 2011.
Vaterpolisti Italije su novi svjetski prvaci. Na Svjetskom prvenstvu u Šangaju, u finalnom ogledu, Talijani su pobijedili Srbiju nakon produžetaka sa 8-7 (1-0, 0-2, 4-1, 1-3; 2-1, 0-0).