Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

UŽIVO: Cibalia odgovorila, Bartolović smanjio na 2:1

vecernji.hr - 28. srpnja 2012.
Od 21 sat u Maksimiru se igra utakmica 2. kola Max TV Prve HNL između Dinama i Cibalije.

Bartolović u bolnici, Cibalia u šoku

tportal.hr - 10. travnja 2012.
Mladen Bartolović je u ponedjeljak u zadnjoj minuti treninga nezgodno pao i završio u Općoj bolnici Vinkovci

Mjesto nam je u gornjem dijelu tablice

glas-slavonije.hr - 2. ožujka 2012.
VINKOVCI - U pobjedi Cibalije nad Slaven Belupom u Koprivnici svoj veliki udjel dao je i Mladen Bartolović.

Očito je prepoznata želja za radom i uspjehom

glas-slavonije.hr - 19. siječnja 2012.
VINKOVCI - Najbolji igrač Cibalije u jesenskom dijelu, a ujedno i najbolji strijelac s četiri pogotka, Mladen Bartolović u ponedjeljak je proglašen za najboljeg sportaša grada Vinkovaca u prošloj godini.

Bartolović u 88. minuti pogodio za polufinale

glas-slavonije.hr - 1. prosinca 2011.
Vinkovčani su opasno 'visili' u Mladini. Drugoligaš je sve do završnice susreta imao rezultat koji je ovaj klub vodio u polufinale. No, na kraju je Mladen Bartolović svojim pogotkom spasio prvoligaša.

Bartolović slomio Istrin bunker

sportnet.hr - 5. studenog 2011.
U susretu 14. kola MAXtv Prve lige Cibalia je u posljednjim trenucima utakmice došla do pobjede. Nakon poprilično dosadnog prvog poluvremena, Vinkovčani su u nastavku zaigrali puno bolje i u posljednjim minutama došli do zaslužene pobjede.

Bartolović: "Osijek je u prednosti, sigurno neće srljati u uzvratu"

sportnet.hr - 22. studenog 2012.
Nogometaši Osijeka i Cibalije u Vinkovcima su odigrali 1:1 u prvoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa. Nakon tog susreta članovi obje ekipe žalili su za boljim rezultatom.

Plavi rutinski do prve pobjede, Čop do prvoga gola

Pogotke za momčad Ante Čačića postigli su Leko s 11 metara te Čop, a za goste Bartolović.

Nismo anemični i to ćemo dokazati

glas-slavonije.hr - 19. kolovoza 2011.
Prošlogodišnji drugi strijelac Cibalije Mladen Bartolović imao je sličan učinak na otvaranju sezone kao i ove godine. Naime, postigao je pogodak u prvom kolu, a onda pauza do sedmog.

Dvojica hrabrih policajaca spasila staricu iz 30-metarskog bunara

vecernji.hr - 1. veljače 2013.
Stjepan Šebalj i Mario Bartolović brzom intervencijom spasili su život 89-godišnjoj starici koja je u petak ujutro upala u

Očekujem plasman u polufinale Kupa

glas-slavonije.hr - 10. studenog 2011.
VINKOVCI - U posljednjim sekundama utakmice protiv Puljana veselju igrača Cibalije nije bilo kraja kada je Bartolović postigao pobjedonosni pogodak i donio im velika i vrijedna tri boda.

Toplak: "Bartolović je stup ove momčadi"

sportnet.hr - 4. ožujka 2012.
Karlovac je i po drugi puta u drugom dijelu prvenstva morao priznati poraz bez postignutog pogotka. Bolja je bila Cibalia, na krilima Mladena Bartolovića, koji je zaradio pohvalu trenera Toplaka...

Nismo zadovoljni s devetim mjestom, ali moglo je biti i gore

glas-slavonije.hr - 13. prosinca 2011.
VINKOVCI - Polusezona koja je iza nas izbacila je Mladena Bartolovića na prvo mjesto po efikasnosti među igračima Cibalije. Bartolović je s četiri pogotka prvi strijelac Cibalije, a prema ocjenama u našem listu i prvo ime momčadi.

Bartolović za nova tri boda Cibalije

sportnet.hr - 3. ožujka 2012.
Nogometaši Cibalije upisali su i drugu pobjedu u nastavku prvenstva, a žrtva je ovaj put bio Karlovac.

Bartolović: "Želimo gornji dio poretka"

sportnet.hr - 28. listopada 2011.
Utakmica na Kantridi bit će dobar pokazatelj Cibalijinih mogućnosti u svjetlu ambicija koje je iznio i njihov ponajboljih igrač, Mladen Bartolović...

Dominiku i Stjepanu nagrade “Luka Ritz”

glas-slavonije.hr - 17. studenog 2011.
ZAGREB - Nagrada Luka Ritz - nasilje nije hrabrost dodijeljena je na prigodnoj svečanosti u zagrebačkoj Gradskoj skupštini. Dobili su je učenik Tehničke škole Ruđera Boškovića Dominik Bartolović i učenik Osnovne škole Dugave Stjepan Mrganić.

Za Osijek nam ne treba psihološka priprema

glas-slavonije.hr - 6. ožujka 2012.
S dvije pobjede na startu drugog dijela sezone Cibalia, uz Dinamo i Šibenik, jedina je momčad sa stopostotnim učinkom u dva kola proljetnog dijela sezone. Kreator obje pobjede svakako je najbolji igrač Cibalije u jesenskom dijelu Mladen Bartolović.

Franak u euro: Ne daju konverziju ni uz ovrhu na stan!