Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

APOEL na Real, Barca na Milan, Bayern protiv Marseillea

vecernji.hr - 16. ožujka 2012.
Ždrijebom su određene i kako se križaju momčadi za polufinale i finale pa je u završnici moguć El Clasico.
Gomez: Nikada neću biti Messi - glas-slavonije.hr

Oliću za nastup protiv Marseillea - savršena jedinica

tportal.hr - 4. travnja 2012.
Minhenski Bayern i u uzvrtau četvrtfinala Lige prvaka slavio je protiv Olympiquea iz Marseillea.

Olić: Nitko od suigrača nije želio pucati

tportal.hr - 20. svibnja 2012.
Ivica Olić se nadao kako će Bayern napustiti s titulom europskog prvaka, ali je i drugi puta u tri godine ostao bez trofeja s 'velikim ušima'.

'Škrti' Bayern Guardioli daje najveću trenersku plaću

tportal.hr - 19. siječnja 2013.
Budući trener njemačkog nogometnog velikana Bayerna Pepe Guardiola postat će najplaćeniji trener na svijetu s godišnjom plaćom od 17 milijuna eura

Bayern u finalu

glasistre.hr - 26. travnja 2012.
Premda je većina nogometnog svijeta priželjkivala finale Barcelona - Real Madrid, za naslov prvaka Europe 19. svibnja u Munchenu borit će se Chelsea i Bayern.

Robben: "Posebno je igrati protiv Reala"

sportnet.hr - 18. travnja 2012.
U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Bayern je pogotkom Gomeza u posljednjoj minuti regularnog dijela susreta ostvario prednost pred uzvrat. Na dvoboj se osvrnuo Arjen Robben, bivši igrač Real Madrida, a sada veliki adut Bavaraca.

Mandžukić, Modrić i Srna među 100 najboljih nogometaša svijeta

poslovni.hr - 26. prosinca 2012.
Najviše igrača među sto najboljih ima Barcelona, čak 12, Bayern i Real imaju po deset. Ugledni britanski Guardian napravio je izbor od sto najboljih nogometaša svijeta.

Chelsea na Barcelonu; Real s Bayernom

nacional.hr - 5. travnja 2012.
Nogometaši Chelsea i Real Madrida plasirali su se u polufinale Lige prvaka, u kojem će se sastati Chelsea i Barcelona, te Bayern - Real Madrid.

sportnet.hr - 28. ožujka 2012.
Nogometaši Bayerna stekli su veliku prednost u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

Thiago dvaput za slavlje Barcelone

sportnet.hr - 28. srpnja 2011.
U finalu prijateljskog turnira pod nazivom Audi Cup Barcelona je nadjačala Bayern, dok je Internacional udarcima s bijele točke uzeo treće mjesto ispred Milana...

UEFA klubovima podijelila 100 milijuna eura za puštanje igrača, Bayern zaradio najviše

sportnet.hr - 11. rujna 2012.
Od Europskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini zaradit će brojni europski klubovi, stigla je potvrda iz Uefe, s točnom raspodjelom ukupno 100 milijuna eura.

Eurocup: Pobjeda Cedevite, poraz Cibone

nacional.hr - 23. studenog 2011.
Košarkaši Cedevite ostvarili su prvu ovosezonsku pobjedu u Eurocupu, natjecanju u kojem su prošle sezone igrali završni Final Four turnir. Na svom su terenu svladali minhenski Bayern 70-64. Teška je to bila utakmica 2.

Real bez problema u Lyonu

sportnet.hr - 2. studenog 2011.
Bayern je kod kuće umalo došao u škripac, nakon što je Gomez u prvome poluvremenu zabio tri gola u mrežu Napolija, no završilo je 3:2. Real Madrid pak je slavio u Lyonu.

Olić: Ako ne mogu igrati, napustit ću Bayern

glas-slavonije.hr - 28. listopada 2011.
U kup-susretu s Ingolstadtom (6:0) nakon dugo vremena za Bayern su zajedno zaigrala oba hrvatska reprezentativca. Danijel Pranjić odigrao je cijeli susret, a Ivica Olić u igru ušao u 62. minuti.

Bayern s Cedevitom, Cibona na istok

kosarka.hr - 11. listopada 2011.
U Barceloni je održan ždrijeb skupina Eurokupa u kojem će biti dva hrvatska predstavnika.

Schweinsteiger bio u svom svijetu i nije se rukovao s predsjednikom

vecernji.hr - 21. svibnja 2012.
Bayern je u svojoj Allianz Areni izgubio finale Lige prvaka protiv Chelsea nakon izvođenja jedanaesteraca.

Borussia bolja – Bayern bogatiji

nacional.hr - 13. svibnja 2012.
Bio je to dvoboj najvećih. Finale superlativa. Stari i novi prvak Njemačke Borussia se u finalu Njemačkog kupa sastao sa finalistom europske Lige prvaka. Radilo se o prevlasti i prestižu.

Ronaldo: "Bayern je opasan, ali..."

sportnet.hr - 5. travnja 2012.
Nogometaši Real Madrida s uvjerljivih su 5:2 slavili u uzvratnom susretu četvrtfinala Lige prvaka čime su se plasirali u daljnju fazu natjecanja gdje ih čeka dvoboj s Bayernom iz Münchena.

Branič Manchester Cityja želi u Bayern

sportnet.hr - 10. lipnja 2011.
Branič Manchester Cityja, Jerome Boateng, poručio je upravi tog kluba da prihvati ponudu Bayerna i da mu dopusti odlazak...

Šuker obećao Zidaneu: Skinut ću 10 kilograma

vecernji.hr - 6. lipnja 2011.
Na humanitarnoj utakmici u Madridu za gladnu afričku djecu za Real je igrao Šuker, a za Bayern Niko i Robert Kovač.