Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Phelps najuspješniji olimpijac svih vremena

liderpress.hr - 1. kolovoza 2012.
Osvojivši večeras zlato u štafeti 4x200 slobodno i srebro na 200 delfin američki plivač Michael Phelps je stigao do brojke od 19 olimpijskih medalja čime je postao najuspješniji olimpijac svih vremena.

Todorović ostao bez polufinala na 50 delfin

glas-slavonije.hr - 25. srpnja 2011.
Mario Todorović nije bio zadovoljan nakon prvog dana plivačkog prvenstva u Oriental sport centru. Najbolji hrvatski plivač ostao je bez polufinalne utrke na 50 metara delfinovim načinom, kvalifikacije je isplivao za 24.
Sanja 31., Straga 34. - sportnet.hr

Vukiću i srebro na 50 slobodno

sportnet.hr - 10. srpnja 2011.
Mihael Vukić se pobrinuo za zvjezdani završetak Europskog juniorskog prvenstva u Beogradu, prvak Europe na 50 metara delfin posljednjeg je dana EP-a medalju osvojio i na 50 slobodno.

EP plivanje - Peta medalja Mihovila Španje

nacional.hr - 8. srpnja 2011.
Nastavljaju se odlične vijesti s Europskog prvenstvo u plivanju za osobe s invaliditetom koje se od trećeg do 10. srpnja održava u Berlinu. Mihovil Španja je u utrci na 50 metara delfin osvojio srebrnu medalju, svoju već petu u Berlinu.

Pavlin deveta na 200 leđno, Todorović 11. na 50 delfin

sportnet.hr - 21. svibnja 2012.
Klupski kolege iz Zagrebačkog plivačkog kluba Kim Daniela Pavlin na 200 leđno i Mario Todorović na 50 delfin svoj su nastup završili u polufinalu, 19-godišnjakinji je na devetom mjestu za finale nedostajalo 69, a 23-godišnjaku na 11.

Todorović deveti i na 50 delfin

sportnet.hr - 11. prosinca 2011.
Drugog dana Europskog prvenstva u 25-metarskim bazenima u Szczecinu Mario Todorović je osvojio deveto mjesto na 100 delfin, a predzadnji je bio i posljednjeg dana u finalu utrke na 50 delfin.

"Svaku utrku pucam u posljednjih 15 metara"

sportnet.hr - 29. srpnja 2011.
Hrvatski reprezentativac Mario Todorović i u trećem nastupu nije izborio polufinale Svjetskog prvenstva, nakon 21. mjesta na 50 delfin i 38. na 100 slobodno u petak je u kvalifikacijama na 100 delfin zauzeo 33.

Austrijanci otvorili istragu nad Jukićem

sportnet.hr - 31. svibnja 2011.
Austrijska antidoping agencija zbog neodazivanja Dinka Jukića na doping-kontrolu otvorila je istragu nad europskim prvakom na 200 delfin u malim bazenima.

Feministice žele više žena na euroizborima

tportal.hr - 5. ožujka 2013.
Ženske feminističke organizacije CESI i BaBe! iz Zagreba, Domine iz Splita, Centar za građanske inicijative - CGI iz Poreča i Delfin iz Pakraca zahtijevaju od mjerodavnih institucija i političkih stranaka kampanju informiranja o postupku glasovanja

Vukić s osobnim rekordom 28. na 50 delfin, Lochteu na 200 mješovito naslov i svjetski rekord

sportnet.hr - 14. prosinca 2012.
18-godišnji Mihael Vukić i drugi je dan uzastopce na Svjetskom prvenstvu u 25-metarskim bazenima u Istanbulu postavio novi osobni rekord, ovog puta u kvalifikacijama je na 50 metara delfin isplivao rezultat od 23,97 i zauzeo 28.

Pronašli lešinu dupina kojeg je netko upucao?!

net.hr - 15. rujna 2012.
'Čini se da je delfin upucan, ali još je rano za detaljnije procjene', kaže profesor Tomislav Gomerčić s Veterinarskog fakulteta u Zagrebu, koji je upravo pregledao lešinu dupina pronađenu na plaži u Poreču.

Todorović deveti na 100 delfin

sportnet.hr - 9. prosinca 2011.
Drugog dana Europskog prvenstva u 25-metarskim bazenima koje se do nedjelje održava u poljskom Szczecinu hrvatski reprezentativac Mario Todorović osvojio je deveto mjesto u finalu utrke na 100 metara delfin.
Mario Todorović u finalu - glas-slavonije.hr

Todorović osvjetlao obraz

sportnet.hr - 8. prosinca 2011.
Štafeta i 11 hrvatskih plivača nastupilo je u kvalifikacijama prvog dana Europskog prvenstva u malim bazenima u Szczinu, štafeta i 10 ih je završilo svoj nastup, a Mario Todorović se na 100 metara delfin probio i do finala.

Puninski bez finala i na 50 slobodno

sportnet.hr - 19. listopada 2011.
Hrvatski reprezentativac Aleksej Puninski ni u trećem nastupu na natjecanju Svjetskog kupa u 25-metarskim bazenima koje se održava u Moskvi nije izborio finale. 26-godišnji mladostaš je nakon 15. mjesta na 50 delfin i 36.

Phelps gubi kontrolu na 200 delfin

sportnet.hr - 20. lipnja 2011.
Nakon što punih devet godina nije okusio poraz na 200 delfin Michael Phelps je "svoju" utrku izgubio i treći put uzastopce. Nakon Wu Penga dvaput 14-erostrukog olimpijskog pobjednika u Santa Clari je pobijedio i Nick D'Arcy.

Todorović 12. na 50 delfin

sportnet.hr - 19. lipnja 2011.
Trećeg dana natjecanja na međunarodnom mitingu Sette Colli u Rimu nastupilo je 10 hrvatskih reprezentativaca, a najdalje je do B finala prošao Mario Todorović i na koncu zauzeo ukupno 12. mjesto na 50 metara delfin.

glasistre.hr - 3. rujna 2011.
Apsolutni pobjednici plivačkog maratona Porečki delfin su Rok Kerin, 28-godišnji daljinski plivač iz Ljubljane

Muffat i Agnelu po tri pobjede, Targett nakon 50 delfin najbrži i na 50 slobodno

sportnet.hr - 7. srpnja 2012.
Dvodnevni program EDF mitinga u Bulonjskoj šumi u Parizu usprkos nezavidnim vremenskim uvjetima uspješno je priveden kraju, a u najboljem svjetlu predstavili su se Camille Muffat i Yannick Agnel s po tri pobjede oboje.

Svjetski rekorderi do druge pobjede

sportnet.hr - 16. listopada 2011.
Ni drugog dana Svjetskog kupa najveće zvijezde u 25-metarskom bazenu u Stockholmu nisu dopustile iznenađenja, Therese Alshammar je nakon 50 slobodno pobijedila i na 50 delfin, a Paul Biedermann nakon 400 i na 200 slobodno.

Phelps i dalje vladar delfina

sportnet.hr - 30. srpnja 2011.
Možda je popustio na 200 slobodno i 200 mješovito, ali Michael Phelps i dalje vlada delfinom. Nakon 200 metara naslov prije dvije godine u Rimu osvojen novim svjetskim rekordom 14-erostruki je olimpijski pobjednik obranio i na 100 delfin.