Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Ivici dva boda, Feuzu pobjeda i priključak

tportal.hr - 11. veljače 2012.
Pobjedom na spustaškoj utrci Svjetskog kupa za skijaše u Sočiju, devetoj od 11 ovosezonskih u toj disciplini, Švicarac Beat Feuz približio se Ivici Kosteliću na samo 50 bodova u borbi za Veliki kristalni globus...

Kukuriku osvaja 1. i 8., HDZ u ličko-zadarskom bastionu bježi tek 5 posto

business.hr - 2. studenog 2011.
Prema najopsežnijem i najkvalitetnijem istraživanju po izbornim jedinicama, mjesec dana prije održavanja izbora Kukuriku koalicija sigurno osvaja svoje najvažnije utvrde prvu i osmu izbornu jedinicu, dok HDZ ne mora brinuti za pobjedu u devetoj

Webber kaznio Alonsovo kockanje

tportal.hr - 8. srpnja 2012.
Australski pilot Red Bull Racinga Mark Webber došao je do druge pobjede ove sezone na devetoj od 20 postaja Svjetskog prvenstva u Formuli 1

U Krakovu umrla nobelovka Wislawa Szymborska

vecernji.hr - 2. veljače 2012.
U osamdeset i devetoj godini života u Krakovu je umrla poljska pjesnikinja Wislawa Szymborska. Godine 1996. dobila je Nobelovu nagradu za književnost.

Lucescu: Eduardo je majstor, on to ima u sebi

tportal.hr - 27. listopada 2011.
goci Eduarda bili su ključni za plasman Šahtara u osminu finala ukrajinskog Kupa, zabijao je u devetoj i 88.

Hajduk ni u novom pokušaju nije uspio pobijediti Lokomotivu

sportnet.hr - 17. studenog 2012.
Hajduk i Lokomotiva odigrali su lošu utakmicu u kojoj nije bilo ni pogodaka, ni pobjednika. Hajduk je propustio pobjedom protiv zagrebačke momčadi učvrstiti drugo mjesto, a jedinu pravu prigodu na utakmici Splićani su imali u devetoj minuti...

Hrabri Tomečak ne želi zaštitnu masku

tportal.hr - 26. ožujka 2012.
Najzapostavljeniji igrač u eri Dinamovog trenera Ante čačića, Ivan Tomečak, u Varaždinu je odigrao svih 90 minuta iako je već u devetoj minuti slomio

Reli Dakar: Peterhansel zadržao, Despres vratio vodstvo

nacional.hr - 11. siječnja 2012.
Amerikanac Robby Gordon u Hummeru pobijedio je u devetoj etapi Relija Dakar i na taj način smanjio zaostatak za vodećim u ukupnoj konkurenciji automobilista, Francuzom Stephaneom Peterhanselom u Miniju.

Stanley Cup: Kopitar donio uvodnu prednost Kingsima

nacional.hr - 31. svibnja 2012.
Slovenac Anže Kopitar sjajnim je pogotkom u devetoj minuti produžetka donio pobjedu Los Angelesu u gostima kod New Jerseyja (2-1) u prvoj utakmici velikog finala NHL lige. Nastavili su Kingsi na taj način čudesnu seriju u ovogodišnjem doigravanju.

Preminula Tonka Štetić

culturenet.hr - 8. ožujka 2012.
U Splitu je 7. ožujka, u osamdeset i devetoj godini života, preminula Tonka Štetić, sopranistica i mezospranistica, dugogodišnja solistica splitske Opere. Komorativni skup za Tonku Štetić održat će se u petak, 9.

Medveščak u Znojmo po pobjedu

sportnet.hr - 25. studenog 2011.
Zagrebački je Medveščak u prošlom kolu očekivano savladao oslabljene Jesenice s 5:0 koje se oporavljaju od financijske krize i odlaska sedam stranih igrača. Danas u češkom Znojmu love nove bodove protiv orlova koji se nalaze na devetoj poziciji.

Columbus protiv Detroita do premijerne pobjede u sezoni

nacional.hr - 26. listopada 2011.
Hokejaši Columbus Blue Jacketsa savladali su Detroit Red Wingse s 4-1 na domaćem ledu i tako u tek devetoj ovosezonskoj utakmici NHL lige došli do prve pobjede. Bila je to utakmica u kojoj je R.J. Umbeger zabio prvi gol na susretu već u 21.

Zavarovalnica Triglav povećala dobit

poslovni.hr - 31. kolovoza 2011.
Na jučerašnjoj devetoj ovogodišnjoj sjednici Nadzornog odbora slovenske Zavarovalnice Triglav d.d.

Čačić: Kosor ne drži do svoje riječi jer datum izbora još nije objavljen

dnevnik.hr - 13. srpnja 2011.
Predsjednik HNS-a izjavio je da će koalicija lijevog centra pobijediti i u devetoj izbornoj jedinici koja je dosad bila, kako je rekao, čvrst bastion HDZ-a.

Moramo odlučiti želimo li živjeti u kavezu

liderpress.hr - 9. travnja 2013.
Na devetoj godišnjoj međunarodnoj Konferenciji o hrvatskom tržištu nekretnina održao se, između ostalog i panel o velikim infrastrukturnim projektima.

Al-Attiyah odustao na devetoj etapi Relija Dakar, Peterhansel grabi ka svojoj 11. pobjedi

sportnet.hr - 15. siječnja 2013.
U ponedjeljak je održana deveta, ujedno i najduža etapa ovogodišnjeg Relija Dakar.

Petrić izjednačio, Sunderland iskoristio brojčanu nadmoć

sportnet.hr - 18. studenog 2012.
Fulham ostaje na devetoj poziciji poslije 12. kola Premier lige nakon što je doživio poraz 1:3 od Sunderlanda na Craven Cottageu. Mladen Petrić neočikvano je dobio priliku s klupe i zabio za izjednačenje svoje brojčano inferiornije momčadi.

Perčinić: Obranom sam razveselio i kuma Vićana

vecernji.hr - 11. prosinca 2011.
Dalibor Perčinić postao je junak Jugove polufinalne pobjede nad Primorjem. U devetoj seriji izvođenja peteraca

Provjerite koji su nas stripovi oduševljavali u 2012.

tportal.hr - 19. prosinca 2012.
Donosimo pregled pet domaćih i stranih grafičkih albuma koji su se istakli kvalitetom i originalnim pristupom devetoj

Zavarovalnica Triglav i Triglav Grupa dosegli ukupno 64,5 milijuna eura neto dobiti