Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Dudu: Pauzirat ću dva do tri tjedna

vecernji.hr - 13. ožujka 2012.
Eduardo da Silva ozlijedio se u subotnjoj Šahtarovoj utakmici, no srećom neće dulje izbivati.

Srna 90, Dudu 30 minuta protiv Partizana

sportnet.hr - 20. veljače 2012.
Šahtar je u sklopu turskog dijela priprema odigrao i prijateljski susret s još jednom beogradskom momčadi. Nakon Crvene zvezde, Ukrajinci su pobijedili i Partizan...

Srna predvodi Ukrajince, Dudu na klupi

vecernji.hr - 13. veljače 2013.
Darijo Srna predvodit će danas Šahtar u Donjecku u susretu protiv Borussije iz Dortmunda (20.45, sudi Englez Webb), dok će Eduardo biti na klupi.

Video, Eduardo: Moji golovi me raduju, ali najvažnija je pobjeda

nacional.hr - 27. listopada 2011.
Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Eduardo da Silva prokomentirao je pobjedu svog Šahtara s 3-2 u gostima kod kijevskog Dinama, u ogledu osmine finala Ukrajinskog kupa. Dudu je dvama golovima dao golemi doprinos uspjehu svoje momčadi, u 9.

Olić, Dudu i Petrić u najboljih 100 strijelaca

vecernji.hr - 10. srpnja 2012.
Ivica Olić sa 41 golom, Dudu sa 29 te Mladen Petrić sa 38 golova u međunarodnim natjecanjima u najboljih su 100 igrača 21. stoljeća.

Dudu opet strijelac, Biliću remi u prvoj utakmici s Lokomotivom

vecernji.hr - 4. srpnja 2012.
U Slavenovom debiju Lokomotiv je odigrao 1:1 protiv slovenskog prvoligaša Maribora

Dudu zabio i gol posvetio supruzi za Valentinovo

vecernji.hr - 15. veljače 2012.
Eduardo da Silva postigao je pogodak u Šahtarovu remiju protiv bukureštanskog Rapida u prijateljskoj utakmici u Turskoj. Hrvatski reprezentativac zabio je u 35. min za 1:1.

Potpuni preokret u Walesu! Dudu donio pobjedu u 87. minuti!

vecernji.hr - 27. ožujka 2013.
U ovim kvalifikacijama Hrvatska je odigrala najlošiju utakmicu i uz puno sreće došla je do pobjede u samoj završnici

Eduardo postigao prvi pogodak za Šahtar ove sezone

vecernji.hr - 11. studenog 2012.
Srna je strašno opalio volej, vratar je izbio loptu, a Dudu sjajnim refleksom glavom zabio

Srna na terenu protiv Chelseaja, Dudu na klupi

tportal.hr - 23. listopada 2012.
Na rasporedu je treće kolo po skupinama nogometne Lige prvaka, a središnji dvoboj večeri u Donbass Areni će odigrati Šahtar i branitelj naslova Chelsea. Kapetan domaćina je Darijo Srna koji večeras upisuje 99.

Dobro razmislite prije nego muškom djetetu date dudu

net.hr - 20. rujna 2012.
Dude varalice čine se sjajnim rješenjem za umirivanje bebe, ali nova studija je pokazala da bi one utječu na njihov emocionalni razvoj - točnije, samo muške djece.

Vukojević: Niko, Dudu i Šimunić zaslužili su bolji status na Euru

vecernji.hr - 5. srpnja 2012.
– Ogi mi puno pomaže u ovoj fazi prilagodbe, prevodi mi upute trenera i riječi suigrača

Klasnić u najpodcjenjenijoj momčadi, Srna i Dudu zabili

vecernji.hr - 2. prosinca 2011.
Darijo Srna postigao je prvi pogodak u 13. minuti u 5:0 pobjedii Šahtara nad kijevskim Arsenalom u 19. kolu ukrajinskog prvenstva. Eduardo je zabio peti pogodak u 76.

Eduardov kum: Dudu je i dalje skroman

tportal.hr - 1. prosinca 2011.
Ne pamti se da je jedan hrvatski nogometaš prolazio kroz tolike kontroverze, tolike turbulencije u karijeri

'Dudu vrati mi moj milijun ili dižem kaznenu prijavu'

nacional.hr - 28. studenog 2011.
Izvršni predsjednik GNK Dinama Zdravko Mamić je u prostoru Maksimirskog stadiona održao konferenciju za novinare na temu sukoba s Eduardom da Silvom. Mamić je izjavio kako ima povjerenja u sud i zakone te je optužio medije za iskrivljavanje istine.

Dudu: Opet sam moćan, na bol sam zaboravio

vecernji.hr - 4. listopada 2011.
Zvao sam Etta, kaže mi da smo puno bolji od Grka, da oni uvijek igraju isto. Bolji jesmo, ali to, nažalost

Luka i Dudu vratili osmijeh na lica!

sportnet.hr - 6. rujna 2011.
U sjajnih 12 minuta početkom drugog poluvremena, Hrvatska je na krilima Luke Modrića i Eduarda da Silve postigla tri pogotka i preokrenula vodstvo Izraela s kraja prvih 45 minuta te tako barem privremeno opet preuzela vodstvo u skupini F

Jelavić asistirao, Srna igrao, Dudu gledao, Ogi slavio

vecernji.hr - 29. kolovoza 2011.
Nikica Jelavić asistirao je za prvi pogodak Rangersa u 2:0 pobjedi nad Aberdeenom. Šahtar je u 8.

Bilić: Da su nam Šuker, Pršo ili stari Dudu...

tportal.hr - 12. kolovoza 2011.
Publika želi golove. Čim se mreža trese, u pravilu stižu rezultati, dragocjeni bodovi

Srna i Dudu potvrdili naslov, dva gola Hrvata

tportal.hr - 10. svibnja 2012.
Treći uzastopni i sedmi naslov ukrajinskih prvaka u povijesti potvrdili su u četvrtak nogometaši Šahtara iz Donjecka domaćom 3-0 pobjedom nad Oleksandrijom u dvoboju posljednjega, 30.