Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Hrvatskoj zlato u trapu

liderpress.hr - 7. kolovoza 2012.
Hrvatski strijelac Giovanni Cernogoraz (30) senzacionalno je osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Londonu u disciplini trap, dok je naš drugi predstavnik u finalu Anton Glasnović osvojio šesto mjesto.

Cernogoraz i Hrvatska prvaci Europe u trapu

vecernji.hr - 25. svibnja 2012.
Brončanu medalju osvojio je Josip Glasnović koji je nakon osnovnog meča bio šesti

Josip Glasnović prvak Hrvatske, ispred brata Antona

vecernji.hr - 20. rujna 2011.
Josip Glasnović (G.A.J.) osvojio je naslov prvaka Hrvatske u gađanju letećih meta.

Anton Glasnović izborio olimpijsku vizu

tportal.hr - 6. kolovoza 2011.
Hrvatski strijelci nazdravljaju pjenušcem! Na Europskom streljačkom prvenstvu u Beogradu Anton Glasnović izborio je sudjelovanje na Olimpijskim igrama u Londonu

Kazna ocu čiji je sin (4) pao s 11 metara visine

net.hr - 1. srpnja 2011.
Nakon što je njegov četverogodišnji sin 27. listopada prošle godine pao s krova zgrade na pulskoj rivi i teško se ozlijedio, sutkinja Općinskog suda Vera Glasnović Gjoni presudila je početkom lipnja ove godine njegovom ocu Siniši S. (41).

Novac oprala kupnjom auta i nekretnina?

glasistre.hr - 2. ožujka 2012.
Na pulskom Općinskom sudu, pred sutkinjom Verom Glasnović Gjoni, u petak je započelo suđenje Gordani Štifanić (36), formalno još uvijek supruzi Puljanina Milana Štifanića (42)

Končar od Mogorovića traži 100.000 kuna zbog klevete

glasistre.hr - 24. travnja 2012.
Na Općinskom sudu u Puli pred sutkinjom Verom Glasnović Gjoni u utorak je trebala početi rasprava zbog klevete temeljem privatne tužbe vlasnika tvrtke Kermas ulaganja Danka Končara protiv

Morrato i Marinković odustali od progona Martinčića

glasistre.hr - 7. veljače 2012.
Na Općinskom sudu u Puli pred sutkinjom Verom Glasnović Gjoni u utorak je trebalo početi suđenje Rakljancu Anastaziju Martinčiću (39) u odsutnosti

Josip Glasnović pobijedio u Novigradu

vecernji.hr - 16. ožujka 2012.
Sezona u gađanju letećih meta počela je u Novigradu gdje je održan pozivni turnir.

Glasnović: Dvije mirovine nisam tražio, pripadaju mi po zakonu

vecernji.hr - 12. siječnja 2013.
"Primam oko 7700 kuna, što sam dobio na sudu, i 560 eura iz Bosne i Hercegovine

Anton Glasnović pobjednik u parnom trapu ispred brata

vecernji.hr - 14. lipnja 2011.
Anton Glasnović osvojio je prvo mjesto u 2. kolu kupa Hrvatske u parnom trapu koje je održano u Kukuljanovu.