Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Zlato za Čolaka na Svjetskom prvenstvu

sportnet.hr - 5. rujna 2011.
Hrvatski ronilac Goran Čolak osvojio je zlatnu medalju u disciplini dinamika na 6. Svjetskom prvenstvu u ronjenju na dah CMAS održavnom na španjolskom otoku Tenerife.

Goran Čolak oborio svijetski rekord u Lignanu

liderpress.hr - 17. listopada 2011.
Prvi puta u povijesti hrvatskog ronjenja na dah, Hrvat je oborio svjetski rekord po asocijaciji AIDA i postao AIDA svjetskim prvakom.

Čolak zlatni, Zoretić brončana na Svjetskom prvenstvu

vecernji.hr - 2. rujna 2011.
Hrvatski ronilac Goran Čolak osvojio je zlatnu medalju u disciplini dinamika na SP-u u ronjenju na dah koje se održava na

Hrvatski ronioci momčadski svjetski prvaci

sportnet.hr - 18. rujna 2012.
Hrvatski ronioci na dah Goran Čolak, Veljano Zanki i Božidar Petani osvojili su zlatnu medalju na Svjetskom momčadskom prvenstvu prema pravilima AIDA-e od 9. do 15. rujna održanom u Nici.

Čolak čeličnih pluća

sportnet.hr - 19. listopada 2011.
Posljednjeg dana AIDA Svjetskog prvenstva u ronjenju na dah u Lignanu hrvatski reprezentativac Goran Čolak osvojio je naslov prvaka svijeta u disciplini statika, član RK Geronimo dah je u mirovanju zadržao 8:10 minuta.

Trofejni hrvatski ronioci na dah pripremaju se za SP u Francuskoj

sportnet.hr - 3. rujna 2012.
Svjetski rekorder i prvak u ronjenju na dah, Goran Čolak, s ostalim članovima hrvatskog tima, priprema se za nadolazeće svjetsko prvenstvo. Natjecanje po pravilima asocijacije AIDA održat će se od 8. do 18. rujna u francuskom gradu Nici...

Čolak slavio u Latviji

sportnet.hr - 13. veljače 2012.
Najuspješniji hrvatski ronilac na dah, Goran Čolak, novu je natjecateljsku sezonu započeo pobjedom. Oduševio je na međunarodnom natjecanju održanom protekloga vikenda u Rigi, glavnom gradu Latvije.

Dominacija hrvatskih ronioca na dah

tportal.hr - 21. studenog 2011.
Hrvatski ronioci na dah Dajana Zoretić, Lidija Lijić Vulić i Goran Čolak ostvarili su po dvije pobjede na 7.