Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Strahonja ranije označio kraj zbog druge bakljade

glas-slavonije.hr - 2. travnja 2012.
Igrala se 71. minuta 24. kola MAXtv Prve lige između Istre 1961 i Rijeke kada je domaći veznjak Stipe Bačelić-Grgić pogodio iz kaznenog udarca, koji je sudac Mario Strahonja minutu prije opravdano dosudio.

Ministar Hajdaš smijenio jedinog direktora koji je štedio

vecernji.hr - 28. rujna 2012.
Uzalud štedio:
D. Grgić na sajam je jedini išao vlakom, i to besplatno, no to ga je koštalo smjene.

Dončić smijenio šefa HŽ-a zbog puta u inozemstvo

tportal.hr - 21. rujna 2012.
Dosadašnji čelnik HŽ Putničkog prijevoza Damir Grgić razriješen je s te dužnosti, a na čelo te tvrtke imenovan je dosadašnji član Uprave HŽ Holdinga Dražen Ratković

Istra i Rijeka u drugom pokušaju

sportnet.hr - 11. travnja 2012.
Utakmica 24. kola MAXtv Prve lige između Istre 1961 i Rijeke prekinuta je 20 minuta prije kraja zbog bakljade domaćih navijača, nakon što je Stipe Bačelić-Grgić realizirao jedanaesterac i doveo momčad s Aldo Drosine u vodstvo.

Uživo: Istra - Dinamo 1:1

vecernji.hr - 18. veljače 2012.
Na stadionu Aldo Drosina u Puli igra se prva utakmica odgođenog dvoboja četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa između Dinama i Istre 1961. Za vodstvo plavih u 45. je zabio Milan Badelj, a u 52. je izjednačio Bačelić-Grgić.

Grgić i Jarloni od danas u borbi za olimpijske vize

vecernji.hr - 27. siječnja 2012.
Da bi se plasirali na Olimpijske igre, Filip Grgić (68 kg) i Stipe Jarloni (58 kg) trebat će ovaj vikend u ruskom gradu Kazanju postići po tri pobjede.

Bebek sudi uzvrat Kovačićeva Intera i Tottenhama

vecernji.hr - 12. ožujka 2013.
Pomoćnici će mu biti Tomislav Petrović i Miro Grgić, a četvrti je sudac Dalibor Conjar

Može li partizanski film inspirirati bombaša?

tportal.hr - 11. siječnja 2013.
Nakon druge eksplozije u Zagrebu u posljednja tri dana HTV-ova 'Tema dana' bavila se okolnostima u kojima su se dogodila dva odvojena napada, pa je za sugovornika pozvan i Zoran Grgić, stručnjak za borbu protiv terorizma.

Milanović u Varaždinu: Ratku ljudski želim sve najbolje

vecernji.hr - 21. rujna 2011.
Kukuriku-koalicija u sastavu Milanović, Čačić, Grgić predstavila je svoj gospodarski plan.

Svjedok opisao kako je HDZ kupovao blindirane BMW-e

dnevnik.hr - 19. prosinca 2012.
U nastavku suđenja u slučaju Fimi medija, na kojem se nakon što mu je jučer pozlilo, pojavio Ivo Sanader, svjedočio je Miroslav Grgić, koji je opisao kako je HDZ kupovao famozne blindirane BMW-e.

Grgić: Kupili smo djela dr. Franje Tuđmana za 500.000 kn

vecernji.hr - 27. studenog 2012.
Vlasnik koncerna Agram tvrdi da mu je bio previše dati milijun DEM Sanaderu za kampanju 2003.

Trećeg dana tri polufinala

sportnet.hr - 8. srpnja 2011.
Trećeg dana Europskog juniorskog prvenstva u Beogradu u kvalifikacijama su nastupile četiri hrvatske juniorke, Ana Grgić je zauzela 43.

Na suđenju Sanaderu svjedoče D. Grgić, M. Mikulić i Niko Bulić

vecernji.hr - 25. rujna 2012.
Svjedoci su Dubravko Grgić, šef koncerna Agram, Niko Bulić, čelnik Hrvatkse turističke zajednice te Marinko Mikulić

Štafeta Hrvatske čeka Vanju Perišić i Danijelu Grgić

vecernji.hr - 8. kolovoza 2011.
Ženska hrvatska štafeta 4x400 metara uvjerljivo je osvojila prvo mjesto na otvorenom prvenstvu Slovenije u Kopru.

Grgić također bez OI

sportnet.hr - 2. srpnja 2011.
Nakon što je prvog dana svjetskih kvalifikacija za Olimpijske igre u Londonu 2012. godine Stipe Jarloni zaustavljen u četvrtfinalu, drugoga je dana bez plasmana na OI ostao i Filip Grgić.

Romantika je roba iz uvoza - Publicistika

booksa.hr - 14. ožujka 2013.
Eseji sasvim netipičnog erudita. Osječki pisac Dario Grgić (1964.) u svojoj se prvoj knjizi eseja Romantika je roba iz uvoza predstavlja kao demistifikator kojekakvih medijskih stvarnosti, nalik na svoje velike prethodnike Kiša, Ciorana

sportnet.hr - 4. ožujka 2013.
Utakmicom Istre 1961 i Rijeke kompletirano je 22. kolo MAXtv Prve lige. U Puli nije bilo pobjednika, susret je završio rezultatom 1:1, a oba pogotka došla su iz jedanaesteraca.

Kupovali djela dr. Franje Tuđmana da bi isplatili HDZ?!