Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Kostelić drugi, pobijedio Hirscher

glasistre.hr - 8. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je drugo mjesto mjesto u slalomu koji se u nedjelju vozio u Adelbodenu za Svjetski kup s vremenom 1:58.

Hrvatski skijaši nisu nastupili na treningu spusta

glasistre.hr - 10. veljače 2012.
Na trećem treningu spusta za Svjetski kup koji se održava u ruskom Sočiju u petak nisu nastupili hrvatski skijaši Ivica Kostelić, Natko Zrnčić-Dim

Kostelić pobjedio u superkombinaciji

glasistre.hr - 13. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić pobijedio je danas je u superkombinaciji za Svjetski kup u Wengenu s vremenom 2.42.16, dok je Natko Zrnčić Dim zauzeo 5.

Kostelić 16. u Kranjskoj Gori

glasistre.hr - 11. ožujka 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 16. mjesto u slalomu koji se vozio za Svjetski kup u Kranjskoj Gori s vremenom 1:42.

Kostelić četvrti u Schladmingu

glasistre.hr - 24. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je četvrto mjesto u slalomu za Svjetski kup u austrijskom Schladmingu.

Kostelić 3. u slalomu, prvi u Svjetskom kupu

glasistre.hr - 22. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić završio je danas slalom koji se vozi za Svjetski kup u Kitzbuehelu na trećem mjestu s vremenom 1:39.

Dinamo na Neftči

glas-slavonije.hr - 21. lipnja 2011.
U švicarskom Nyonu jučer je obavljen ždrijeb prva dva pretkola europskih kup natjecanja, u kojem su se našla i tri hrvatska predstavnika. Točno u podne počeo je ždrijeb 1. i 2. pretkola Lige prvaka, a hrvatski će prvak Dinamo natjecanje početi u 2.

Olić: Ne budem li igrao, odlazim iz Bayerna

tportal.hr - 27. listopada 2011.
Hrvatski reprezentativac i napadač Bayerna Ivica Olić nastupio je u sinoćnjoj kup-utakmici protiv

U drami uzvrata Ivan Kelava donio dvostruku krunu

vecernji.hr - 9. svibnja 2012.
Dinamo je osvojio Hrvatski kup svladavši u uzvratu Osijek sa 3:1 (prva 0:0, Kovačić 51, Beqiraj 63

Slavlje Bodeja Millera, Kostelić među 20

tportal.hr - 2. prosinca 2011.
Hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 19. mjesto na spustu za Svjetski kup u američkom Beaver

Barceloni kup, Tomiću naslov najboljega centra natjecanja

vecernji.hr - 11. veljače 2013.
Hrvatski je košarkaš u najbolju petorku španjolskog kupa uvršten zbog efikasnosti i sjajne

Tužno hrvatsko nogometno poslijepodne

sportnet.hr - 21. studenog 2011.
Karlovac će ući u nogometne almanahe, ali nažalost, ne zbog toga jer je osvojio naslov prvaka ili Hrvatski kup.

Losert umjesto Blažička

glas-slavonije.hr - 26. listopada 2011.
Hrvatski rukometni vratar Nikola Blažičko istegnuo je mišić i neće moći sudjelovati na prijateljskom turniru Kup 4 nacije u Srbiji od 3. do 6. studenoga.

Vaterpolistima Primorja hrvatski kup

tportal.hr - 25. studenog 2012.
Vaterpolisti riječkog Primorja Erste banke po drugi put su osvojili hrvatski Kup nakon što su danas u finalu sa 11:9 (2:1, 4:2, 3:4

Senzacija: Jagecov penal izbacio Rijeku iz Kupa

sportnet.hr - 26. rujna 2012.
Hrvatski nogometni kup igrao se i u Međimurju, trećeligaš Nedelišće dočekao jeprvoligaša Rijeku i susret odveo u produžetke. U njima je odlučio penal Jageca,majstorski izveden, kojim je Nedelišće izbacilo Rijeku iz Kupa.

Hrvatski rekord Sandre Perković u disku

setimes.com - 5. lipnja 2011.
Aktualna europska prvakinja u bacanju diska Sandra Perković prvog dana natjecanja za Kup Hrvatske u Varaždinu ostvarila je najbolji rezultat sezone na svijetu u svojoj disciplini, te postavila novi hrvatski rekord s rezultatom od 69,99 metara.

Srna: "Moramo osvojiti prvenstvo i Kup"

sportnet.hr - 17. travnja 2012.
Nogometaši Šahtara slavili su na gostovanju kod Zorje rezultatom 5:1, a posljednji pogodak zabio je iz slobodnog udarca hrvatski reprezentativac Darijo Srna.

Kup kralja: Rakitić zabio, Sevilla ispala

nacional.hr - 12. siječnja 2012.
Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić zabio je gol za svoju Sevillu u uzvratnom dvoboju osmine finala Kupa kralja protiv Valencije, ali to nije bilo dovoljno za plasman u polufinale.

Adris RC44 Kup: Aqua blizu pobjede

sportnet.hr - 2. listopada 2011.
Britanska Aqua je dan uoči kraja nadomak pobjede na Adris RC44 Kupu. U neslužbenom posjetu Rovinju i regati bio je i hrvatski predsjednik Ivo Josipović, kao i naši najbolji jedriličari olimpijskih klasa.

Golovi Iličevića i Petrića u kup pobjedama

tportal.hr - 30. srpnja 2011.
Hrvatski reprezentativci Mladen Petrić i Ivo Iličević bili su strijelci za HSV, odnosno Kaiserslautern u susretima prvog kola njemačkog Kupa kojima su pomogli svojim momčadima da se plasiraju u daljnje