Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

U razornom potresu u Iranu poginulo 30 ljudi, 800 ih ozlijeđeno

vecernji.hr - 9. travnja 2013.
Iranski državni mediji javljaju da je poginulo 30 ljudi, no broj unesrećenih raste iz minute u minutu.

Pratite suđenje Čačiću iz minute u minutu: Nije bilo magle, prebrzo mi se približavao

dnevnik.hr - 20. rujna 2011.
'Ljudski osjećam odgovornost i žaljenje, a pravni aspekt je na sudu', odgovorio je Radimir Čačić na pitanje razumije li optužnicu.

U prvom nastupu za Šangaj Anelka zabio za minutu

vecernji.hr - 22. veljače 2012.
U svom debiju za Šangaj Nicolas Anelka postigao je pogodak, i to samo nakon jedne minute igre.

Bayern preuzeo vrh nakon remija Borussije, pogodak Mandžukića

vecernji.hr - 3. prosinca 2011.
Ivan Perišić igrao je četiri minute za Borussiju, a Danijel Pranjić minutu za Bayern. Ivica Olić nije ni ušao za Bavarce.

Djed Božićnjak krenuo na svoje putovanje! Doznajte gdje je!

dnevnik.hr - 24. prosinca 2012.
Djed Božićnjak je krenuo na svoj put, a zahvaljujući Googleu i Noradu, možete ga pratiti iz minute u minutu.

net.hr - 30. listopada 2012.
Američki mediji iz minute u minutu izvještavaju o nemilosrdnom uraganu Sandy koji se okomio na u istočnu obalu SAD-a. No, to se pokazao kao nimalo lak posao, što su zabilježile i kamere njihovih televizijskih kuća.

Rodriguez prebrodio i epsku etapu u Dolomitima

sportnet.hr - 23. svibnja 2012.
Španjolac Joaquim Rodriguez pobjednik je dramatične 17. etape Gira d'Italia i u izravnom okršaju s najvećim rivala obraniopola minute prednosti ispred Rydera Hesjedala na drugom i 1:22 minutu ispred Ivana Bassa na trećem mjestu.

Wenger panično kupovao, Chelsea se “utješio” Meirelesom

glas-slavonije.hr - 2. rujna 2011.
Posljednji dan ljetnog prijelaznog roka bio je vrlo prometan. Iz minute u minutu stizale su vijesti o promjenama sredina.

UŽIVO: Uzbudljivi finiš prijelaznog roka iz minute u minutu

vecernji.hr - 31. kolovoza 2012.
Klubovi u posljednjim satima kolovoza pokušavaju dodatno pojačati svoje momčadi, a sve to možete pratiti na portalu Večernjega lista. Tko, gdje, i za koliko novca!

Sanader: Dokazat ćemo da Ježić govori gluposti i da izmišlja

dnevnik.hr - 17. studenog 2011.
Ivo Sanader je ponovno izašao pred suca Turudića. Suđenje pratite iz minute u minutu na Dnevnik.hr!

sportnet.hr - 16. lipnja 2012.
Posljednje kolo skupine A na Euru bilo je u najmanju ruku dramatično te su se iz minute u minutu mijenjali četvrtfinalisti iz te skupine.

Marc Anthony ne želi razvod!

mojtv.hr - 6. kolovoza 2011.
Kraj sedmogodišnjeg braka Marca je toliko šokirao i izbezumio pa mu se mišljenje o svemu mijenja iz minute u minutu te moli J.

I vi ste među onima koje mori ljetna depresija?

net.hr - 22. lipnja 2011.
Škola je gotova i djeca vas iz minute u minutu informiraju o razini svoje dosade, vruće je, svi su negdje otišli, grad je pust, a vi nemate ni s kim, ni kuda otići?

U nedjelju UŽIVO pratite ceremoniju 10. godišnjicu '11. rujna'

dnevnik.hr - 8. rujna 2011.
U nedjelju uživo pratite ceremoniju 10. godišnjice napada na WTC te iz minute u minutu pratite svaki dio obljetnice događaja koji je promijenio svijet.

Impresivnim Brže, više, jače otvorili sezonu u znaku brojke 50

glas-slavonije.hr - 26. rujna 2011.
Da su se (i) mladi Osječani, nakon ljetnog predaha, opet zaželjeli sportsko-rekreacijskih susreta iščitavalo se iz minute u minutu na prigodnom programu održanom na Srednjoškolskom igralištu u povodu 20.

Koja je najzaduženija država na svijetu?

tportal.hr - 3. srpnja 2012.
Svjetski javni dug raste iz minute u minutu, a u trenutku kada je tekst pisan iznosio je točno 45.677.123.612.519 dolara, ali svake sekunde raste za nekoliko stotine milijuna.