Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Na EP-u u Izraelu Karla Šitić peta na deset kilometara

vecernji.hr - 8. rujna 2011.
U prvoj utrci na EP-u u daljinskom plivanju u Izraelu 19-godišnja Karla Šitić osvojila je odlično

Braća Soldo došla do cilja

sportnet.hr - 20. srpnja 2011.
Nakon što je u utorak Karla Šitić osvojila 17. mjesto utrku na 10 kilometara drugog su dana natjecanja u daljinskom plivanju na Svjetskom prvenstvu u Šangaju nastupila i braća Soldo

Mateja Peteh druga na 800 metara

r-1.hr - 2. srpnja 2011.
Počelo je 26. izdanje Zlatnog medvjeda koje je ujedno i Otvoreno prvenstvo Hrvatske. Slavila je Karla Šitić iz plivačkoga kluba Grdelin u vremenu 9:05:91.

Karla Šitić osigurala olimpijsku vizu za London

sportnet.hr - 10. lipnja 2012.
Hrvatska ekspedicija na Olimpijskim igrama u Londonu bit će jača i za Karlu Šitić, koja će se natjecati u daljinskom plivanju...

Šitić najbrža na 5 km u Zadru

sportnet.hr - 5. srpnja 2011.
U Zadru je u organizaciji Kluba daljinskog plivanja Donat održano šesto izdanje prvenstva Hrvatske u daljinskom plivanju u otvorenim vodama u duljini od 5,000 metara, a do prvog je mjesta u apsolutnoj kategoriji doplivala Splićanka Karla Šitić.

U Crvenom moru Karla Šitić deveta na 25 kilometara

vecernji.hr - 11. rujna 2011.
Karla Šitić osvojila je deveto mjesto na 25 kilometara u posljednjoj utrci EP-a u daljinskom plivanju u izraelskom gradu Eilatu

Sjajan nastup mlade plivačice: Karla Šitić četvrta na najdužem maratonu na svijetu

sportnet.hr - 11. veljače 2013.
Mlada hrvatska plivačka maratonka Karla Šitić osvojila je četvrto mjesto na najdužem maratonu na svijetu u Argentini dugom 88 kilometara. Time je oborila hrvatski rekord po najdužoj ikad isplivanoj trasi.

Karla Šitić slavila u Ohridu, Angela Maurer na Farosu

vecernji.hr - 15. kolovoza 2011.
Višestruka svjetska i europska prvakinja i jedna od najboljih daljinskih plivačica u svijetu, Njemica Angela Maurer (na slici), potvrdila je dolazak na Faros maraton, koji će se 27. kolovoza održati u Starome Gradu.

Naša Karla Šitić pobjednica plivačkog maratona u Srbiji

vecernji.hr - 8. kolovoza 2011.
Hrvatska plivačica u daljinskom plivanju Karla Šitić (19) pobijedila je na Međunarodnom plivačkom maratonu u

Payne obranila naslov, a Šitić na 17. mjestu

tportal.hr - 19. srpnja 2011.
Britanska plivačica Keri Anne Michelle Payne danas je obranila naslov svjetske prvakinje u utrci na 10 kilometara na SP Šangaju, dok je najbolja hrvatska daljinska plivačica 19-godišnja Karla Šitić zauzela 17. mjesto sa 31,5 sekundom zaostatka.

Šitić ispred Maurer i Cunhe

sportnet.hr - 6. veljače 2012.
Izvrsne vijesti stižu izPatagonije gdje je Karla Šitić u utrci dugoj 10 kilometara u Rio Negru zauzela četvrto mjesto.

Karla Šitić druga na Grand Prixu u Messijevom rodnom mjestu

vecernji.hr - 28. siječnja 2013.
Iako je Karla tijekom utrke povraćala i imala želučanih tegoba ipak je uspjela sustići gotovo sve plivačice i osvojiti odlično drugo mjesto u argentinskom

Ana Zaninović u lovu na petu hrvatsku medalju, Yohan Blake na Usaina Bolta

sportnet.hr - 9. kolovoza 2012.
Nakon što je dan ranije Lucija osvojila brončanu medalju, danas nastupa njena sestra Ana u kategoriji do 57 kilograma, dok je boje Hrvatske braniti i visašica Ana Šimić te Karla Šitić koja će nastupiti u daljinskom plivanju.