Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Kostelić odustao od super G-a i borbe za Veliki globus

nacional.hr - 15. ožujka 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić neće nastupiti na utrci superveleslaloma na završnici Svjetskog kupa u Schladmingu, odlučeno je u stožeru hrvatske reprezentacije. Odluka, pak, o nastupu na utrci veleslaloma bit će donesena u petak ujutro.

Natučeni Ivica ima sreće, otkazan super veleslalom

tportal.hr - 20. siječnja 2012.
Natučeni i šepavi Ivica Kostelić zbog lošeg vremena te kiša i snijega koji non-stop padaju danas neće na stazu te će imati još jedan dan odmora i vremena za

Ivica bez bodova, super-G pripao Viletti

tportal.hr - 3. prosinca 2011.
Najbolji skijaš svijeta Ivica Kostelić ostao je bez bodova na drugom superveleslalomu sezone održanom u američkom Beaver

Pobjeda Svindala, Kostelić i Zrnčić-Dim bez bodova

nacional.hr - 28. studenog 2011.
Aksel Lund Svindal, 28-godišnji norveški skijaš, pobjednik je prvog super G-ja sezone u kanadskom Lake Louiseu. Svindal je ostvario 15. pobjedu karijere u Svjetskom kupu, a već treću u Lake Louiseu. Na istoj stazi slavio je u istoj disciplini 2006.

Kostelić: Srebro je super jer slalom mi je bio loš

tportal.hr - 11. veljače 2013.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić na svjetskom prvenstvu u Schladmingu osvojio je svoju treću medalju na SP-u, a oko vrata je stavio srebro.

Ligety sve iznenadio, Ivica daleko od najboljih

tportal.hr - 6. veljače 2013.
Amerikanac Ted Ligety novi je svjetski prvak u super G-u. Hrvatski skijaš Ivica Kostelić u cilj je ušao s velikim zaostatkom.

Ništa od obrane bronce: Ivica 29. u Super G-ju, slavio Ligety

vecernji.hr - 6. veljače 2013.
Kostelić će medalju napasti u ponedjeljak kada je na rasporedu superkombinacija

Super G u Garmischu otkazan zbog magle

glas-slavonije.hr - 30. siječnja 2012.
Drugi tjedan zaredom vrijeme je razlog otkazivanja superveleslaloma Svjetskoga kupa skijaša. Poslije Kitzbühela, Ivica Kostelić i društvo uzalud su čekali da se magla digne sa staze Kandahar u Garmisch-Partenkirchenu.

Kostelić: Biti među 15 je uvijek super, osim u slalomu...

vecernji.hr - 29. listopada 2012.
Ivica Kostelić otvorio je skijašku sezonu u austrijskom Söldenu suzdržanim nastupom u veleslalomu. Bio je 26. u prvoj vožnji, a završio 14. sa zaostatkom od 4.38 sekunde za pobjednikom Tedom Ligetyjem.