Najbolja od najboljih u kategoriji vijesti, mediji i oglasnici
Marketing

Kostelić drugi, pobijedio Hirscher

glasistre.hr - 8. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je drugo mjesto mjesto u slalomu koji se u nedjelju vozio u Adelbodenu za Svjetski kup s vremenom 1:58.

Cedevita osvojila Kup Krešimira Ćosića

nacional.hr - 17. veljače 2012.
U finalnom susretu hrvatskog košarkaškog Kupa Krešimir Ćosić Cedevita je u dvorani Trnsko pobijedila Zagreb Croatia osiguranje 74:72 (14:17, 20:19, 19:21, 21:15) osvojivši prvi trofej u klupskoj povijesti.
Cedeviti Krešin kup! - vecernji.hr

Kostelić s ozljedom meniska osvojio Soči i mali globus

vecernji.hr - 12. veljače 2012.
Ivica Kostelić trenutačno je vodeći u superkombinaciji koja se za Svjetski skijaški kup vozi u ruskom

Davis kup: Japan - Hrvatska 1:0

glasistre.hr - 10. veljače 2012.
Hrvatska prvog dana Davis kupa u Kobeu gubi 1-0 od Japana nakon što je u prvom meču Ivan Dodig izgubio od Goa Soede 6-7(3), 3-6, 6-4, 6-3, 7-5 poslije pet setova i nešto više od četiri sata igre.

Kostelić sedmi, pobijedio Romed Baumann

glasistre.hr - 5. veljače 2012.
Najbolji svjetski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je sedmo mjesto u superkombinaciji koja je danas vožena za Svjetski kup u Chamonixu s vremenom 2.57.

Kostelić pobjedio u superkombinaciji

glasistre.hr - 13. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić pobijedio je danas je u superkombinaciji za Svjetski kup u Wengenu s vremenom 2.42.16, dok je Natko Zrnčić Dim zauzeo 5.

Maleš: Mamić laže da bi skrenuo pozornost

nacional.hr - 18. prosinca 2011.
Predsjednik Hajduka Hrvoje Maleš demantirao je tvrdnje Zdravka Mamića koji je u emisiji Hrvatske televizije "Nedeljom u 2" izjavio kako je Maleš od njega tražio čelnih ljudi Udruge prvoligaša tražio da Hajduk osvoji Kup.

Kostelić 16. u Kranjskoj Gori

glasistre.hr - 11. ožujka 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 16. mjesto u slalomu koji se vozio za Svjetski kup u Kranjskoj Gori s vremenom 1:42.

Hirscher se približio Kosteliću

nacional.hr - 19. veljače 2012.
Austrijanac Marcel Hisrcher pobjednik je slaloma koji se danas vozio za Svjetski kup u Banskom, dok je drugi bio njegov sunarodnjak Mario Matt, a treći Šveđanin Andre Myhrer. Vrijeme pobjednika iznosilo je 1:52.

Cedevita traži finale, Split dokazivanje

sportnet.hr - 15. veljače 2012.
Kup Krešimira Ćosića napokon je došao do završnog turnira koji će se, unatoč ponekoj zamjerci, odigrati u dvorani Trnsko. Prvi polufinalisti su Cedevita i Split koji s dijametralno suprotnim ambicijama ulaze u ovu utakmicu.

Kostelić četvrti u Schladmingu

glasistre.hr - 24. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je četvrto mjesto u slalomu za Svjetski kup u austrijskom Schladmingu.

Kostelić 3. u slalomu, prvi u Svjetskom kupu

glasistre.hr - 22. siječnja 2012.
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić završio je danas slalom koji se vozi za Svjetski kup u Kitzbuehelu na trećem mjestu s vremenom 1:39.

Kostelić i Zrnčić Dim u Val Gardeni

sportnet.hr - 16. prosinca 2011.
Svjetski skijaški kup za muškarce ovog se vikenda nastavlja u talijanskoj Val Gardeni utrkom superveleslaloma, a određeni su i startni brojevi.

Aco dao otkaz nakon poraza od Partizana!

tportal.hr - 9. svibnja 2012.
U trećem izdanju Europske lige, natjecanja koje je naslijedilo Kup Uefa, Atletico Madrid je u finalu u Bukureštu svladao Athletic Bilbao sa 3:0 te je tako ponovio uspjeh iz 2010.

Raich slavio, Feuz se približio Ivici na tri boda

tportal.hr - 25. veljače 2012.
Austrijanac Benjamin Raich, koji će u utorak proslaviti 34. rođendan, pobjednik je petog superveleslaloma za Svjetski kup skijaša

Novi trofeji za Union Olimpiju i Partizan

sportnet.hr - 20. veljače 2012.
Kup natjecanja u Sloveniji i Srbiji nisu donijela iznenađenja. Union Olimpija je u finalu slovenskog Kupa svladala Krku 68:63, a Partizan je u finalu Kupa Radivoja Koraća svladao Crvenu zvezdu 64:51.

Zambija dobila finale na penale 8-7, Drogba tragičar

nacional.hr - 13. veljače 2012.
Reprezentacija Zambije prvi puta u povijesti osvojila je Afrički kup nacija. Nakon neviđene drame u izvođenju penala, Zambija je pobijedila Obalu Bjelokosti s 8-7. Nakon 90 i 120 minuta finalne utakmice u Librevilleu nije bilo golova.

Dinamo na Neftči

glas-slavonije.hr - 21. lipnja 2011.
U švicarskom Nyonu jučer je obavljen ždrijeb prva dva pretkola europskih kup natjecanja, u kojem su se našla i tri hrvatska predstavnika. Točno u podne počeo je ždrijeb 1. i 2. pretkola Lige prvaka, a hrvatski će prvak Dinamo natjecanje početi u 2.